Jenaratörler

Kiralık İkinci El Ve Birinci El Jenaratörlerrimiz Mevcuttur. Yüksek Performanslı , Benzinli Ve Dizel Ve Kabinli Ve Kabinsiz yerli jenersatörlerimiz Çeşitlerimiz  Mevcuttur.

Benzinli :1-15 KVA Arasında

Dizel: 4-2500 KVA Arasında Değişir.

                      DOĞALGAZLI JENERATÖR SETLERİ

Elektrik enerjisinin sürekli bir formda üretilmesini sağlayan doğalgazlı jeneratörler, elektrik kesintisi anında hizmet veren dizel jeneratörlerden genel uygulama olarak farklılık gösterir. Şebeke elektriğinin bulunmadığı veya kalitesinin yeterli olmadığı bölgelerde, elektrik enerji ihtiyacı doğalgazlı jeneratörler ile çözülebilmektedir. Diğer yakıt türleri ile karşılaştırıldığında daha düşük maliyetli elektrik üretimi yapabilmeleri, sürekli çalışma durumunda sürdürülebilir yüksek performans göstermeleri ve sonrasında da kojenerasyon ve trijenerasyon sitemi olarak geliştirilebilme opsiyonları nedeniyle doğalgazlı jeneratörler farklı sektörlerdeki firmalarca tercih edilmektedir.

Elektrik enerjisinin sürekli bir formda üretilmesini sağlayan doğalgazlı jeneratörler, elektrik kesintisi anında hizmet veren dizel jeneratörlerden genel uygulama olarak farklılık gösterir.
Şebeke elektriğinin bulunmadığı veya kalitesinin yeterli olmadığı bölgelerde, elektrik enerji ihtiyacı doğalgazlı jeneratörler ile çözülebilmektedir. Diğer yakıt türleri ile karşılaştırıldığında daha düşük maliyetli elektrik üretimi yapabilmeleri, sürekli çalışma durumunda sürdürülebilir yüksek performans göstermeleri ve sonrasında da kojenerasyon ve trijenerasyon sitemi olarak geliştirilebilme opsiyonları nedeniyle doğalgazlı jeneratörler farklı sektörlerdeki firmalarca tercih edilmektedir.

Biyogazlı Jeneratör Setleri

Yenilenebilir bir enerji kaynağı olarak biyogaz ile çalışan bu jeneratör setleri en çevreci elektrik üretim sistemleridir. Organik atıkların farklı sebeplerle bozulması sonucu doğalgaza nazaran daha düşük yanıcılık özelliği taşıyan metan gazı ortaya çıkar. Bu gaz ile çalışan jeneratör setleri, atıkların doğaya zarar vermesini önlerken, aynı zamanda enerji üretim maliyetlerini de azaltırlar

Yenilenebilir bir enerji kaynağı olarak biyogaz ile çalışan bu jeneratör setleri en çevreci elektrik üretim sistemleridir. Organik atıkların farklı sebeplerle bozulması sonucu doğalgaza nazaran daha düşük yanıcılık özelliği taşıyan metan gazı ortaya çıkar. Bu gaz ile çalışan jeneratör setleri, atıkların doğaya zarar vermesini önlerken, aynı zamanda enerji üretim maliyetlerini de azaltırlar.

                                     Aydınlatma Kuleleri

 

Açık alanda ve kullanım yerinin sık yer değiştirdiği şantiye işleri, beton çalışmaları, yol - köprü yapım işleri ve dış mekan etkinliklerin aydınlatılması için ideal olan Aydınlatma Kuleleri, müşteri talepleri doğrultusunda özel ses seviyelerinde de üretilebilmektedir.

 

Açık alanda ve kullanım yerinin sık yer değiştirdiği şantiye işleri, beton çalışmaları, yol – köprü yapım işleri ve dış mekan etkinliklerin aydınlatılması için ideal olan Aydınlatma Kuleleri, müşteri talepleri doğrultusunda özel ses seviyelerinde de üretilebilmektedir.

                            Dizel Jeneratör

Standart ürün gamımızda bulunan 0,5 kVA ile 3550 kVA güç aralığındaki kabinli ve kabinsiz dizel jeneratör setlerimizin yanı sıra, kurumların ihtiyaçlarına özel tasarlanan çözümler de sunuyoruz.

 

Standart ürün gamımızda bulunan 0,5 kVA ile 3550 kVA güç aralığındaki kabinli ve kabinsiz dizel jeneratör setlerimizin yanı sıra, kurumların ihtiyaçlarına özel tasarlanan çözümler de sunuyoruz.

Portatif Jeratör Setleri

Dizel Jeneratör Setleri

Teksan Mini jeneratörler, adı gibi minimum yer kaplarken size ihtiyacınız olan enerjiyi maksimum verimle sunuyor. 2,4-16 kVA arası güç kapasitesine sahip uzun ömürlü modeller yüksek performansı ve ekonomik kullanımı ile beklentilerinizi fazlasıyla karşılıyor.